OLIEPOMP VOOR MV AGUSTA F3 675RC 2016

OLIEPOMP voor MV Agusta F3 675RC 2016
 
(1)  8000B2644
PUMP GROUP
 
(2)  8000B2555
GEAR OIL PUMP
 
(3)  66N021202
CIRCLIP, STEEL, 12X11,5MM
 
(4)  8000B3232
PIN 8X6X32
 
(5)  60NDB2735
SCREW TBCE M6X1-L16
 
(6)  60NDB3397
SCREW TBCE M6X1-L45
 
(7)  8000B4099
WATER UNION
 
(8)  800023110
SEAL RING
 
(9)  60NDB4719
SCREW TCBCE M6X1-L20
 
(10)  800035809
OIL SEAL
 
(11)  8000B4626
WATER TUBE
 
(12)  800023120
OR RING
 
(13)  8000B3233
O-RING T3,53-D23,39 (NBR70)
 
(14)  60NDB2736
SCREW TBCE M6X1-L20
 
(15)  8000B4021
OIL COVER
 
(16)  800029074
OIL SEAL
 
(17)  8000B3234
WATER HOSE
 
(18)  8000B6928
O-RING 5,6X2,4
 
(18)  8000B6928
O-RING 5,6X2,4
 
(19)  8000B4691
OIL INTAKE
 
(20)  60NDB4719
SCREW TCBCE M6X1-L20
 
(21)  800041693
OR RING
 
(22)  8000B4195
OIL ENGINE INTAKE
 
(23)  800025593
O-RING T2,62-D15,08
 
(24)  60NDB2735
SCREW TBCE M6X1-L16
 
(25)  800073011
OIL DRAIN PLUG
 
(26)  62N015679
WASHER
 
(27)  8000B5425
OIL FILTER
 
(28)  80A0B2649
OIL FILTER COVER Onderdeel informatie
 
(29)  800035840
SEAL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B2644
PUMP GROUP
# 2
8000B2555
GEAR OIL PUMP
# 3
66N021202
CIRCLIP, STEEL, 12X11, 5MM
# 4
8000B3232
PIN 8X6X32
# 5
60NDB2735
SCREW TBCE M6X1-L16
# 6
60NDB3397
SCREW TBCE M6X1-L45
# 7
8000B4099
WATER UNION
# 8
800023110
SEAL RING
# 9
60NDB4719
SCREW TCBCE M6X1-L20
# 10
800035809
OIL SEAL
# 11
8000B4626
WATER TUBE
# 12
800023120
OR RING
# 13
8000B3233
O-RING T3, 53-D23, 39 (NBR70)
# 14
60NDB2736
SCREW TBCE M6X1-L20
# 15
8000B4021
OIL COVER
# 16
800029074
OIL SEAL
# 17
8000B3234
WATER HOSE
# 18
8000B6928
O-RING 5, 6X2, 4
# 19
8000B4691
OIL INTAKE
# 20
60NDB4719
SCREW TCBCE M6X1-L20
# 21
800041693
OR RING
# 22
8000B4195
OIL ENGINE INTAKE
# 23
800025593
O-RING T2, 62-D15, 08
# 24
60NDB2735
SCREW TBCE M6X1-L16
# 25
800073011
OIL DRAIN PLUG
# 26
62N015679
WASHER
# 27
8000B5425
OIL FILTER
# 28
80A0B2649
OIL FILTER COVER
# 29
800035840
SEAL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de OLIEPOMP van de F3 675RC van uw 2016. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...