FRAME VOOR MV AGUSTA F3 675RC 2016

FRAME voor MV Agusta F3 675RC 2016
 
(1)  80A0B6515
FRAME F3
 
(2)  8000B4784
STEERING BEARING
 
(2)  8000B4784
STEERING BEARING
 
(3)  8000B6740
PROTECTION DECAL FRAME
 
(4)  800089293
CUSHION, D18XD8XE7,5
 
(4)  800089293
CUSHION, D18XD8XE7,5
 
(5)  8000B7168
FIXING NUT
 
(6)  8000B7165
SCREW FRONT ENGINE FIXING
 
(7)  8000B5644
LOWER CHAIN SLIDING BLOCK
 
(8)  8CA0B5643
PIASTRA SX FULCRO FORCELLONE
 
(9)  8CA0B5642
PIASTRA DX FULCRO FORCELLONE
 
(10)  8000B3559
SLIDER CHAIN
 
(11)  80A090392
SPACER
 
(12)  8E00B2681
SCREW, M6X1X20 CH8
 
(13)  8B0084857
ENGINE FIXING BUSH
 
(14)  8B00B5645
SCREW TEF M12X1,25-L238
 
(15)  8A00B5645
SCREW TEF M12X1,25-L202
 
(16)  8000B2715
NUT, M12X1,25X12,5 CH17
 
(17)  8000B2750
SCREW, TEF M12X1,25X30 CH14
 
(17)  8000B2750
SCREW, TEF M12X1,25X30 CH14
 
(18)  8000B5662
COMPLETE STAND PLATE
 
(19)  80A0C0095
STAMPELLA LATERALE
 
(20)  8000C0096
PERNO ROTAZIONE STAMPELLA
 
(21)  80A090432
NUT, PARLOCK M8X1,25
 
(22)  8000B5667
DEFLECTOR PLATE SPRING
 
(23)  8A00B2691
SCREW TCEIF M10 L=25
 
(24)  8000B5922
SCREW TFEI M5X0,8
 
(25)  8C0084857
ENGINE FIXING BUSH
 
(26)  8000B7167
SPACER FOR FIXING SCREW
 
(27)  8000B5668
SPECIAL SCREW TCEIF M10/M6
 
(28)  8000B3986
INNER SPRING
 
(29)  8000B3987
OUTER SPRING
 
(30)  8A00B2755
TEF SCREW M10X107
 
(31)  8000B2714
NUT, M10X1,25X10 CH14
 
(33)  8000B8561
FRAME PLATE COVER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
80A0B6515
FRAME F3
# 2
8000B4784
STEERING BEARING
# 3
8000B6740
PROTECTION DECAL FRAME
# 4
800089293
CUSHION, D18XD8XE7, 5
# 5
8000B7168
FIXING NUT
# 6
8000B7165
SCREW FRONT ENGINE FIXING
# 7
8000B5644
LOWER CHAIN SLIDING BLOCK
# 8
8BA0B5643
8CA0B5643
PIASTRA SX FULCRO FORCELLONE
# 9
8BA0B5642
8CA0B5642
PIASTRA DX FULCRO FORCELLONE
# 10
8000B3559
SLIDER CHAIN
# 11
80A090392
SPACER
# 12
8E00B2681
SCREW, M6X1X20 CH8
# 13
8B0084857
ENGINE FIXING BUSH
# 14
8B00B5645
SCREW TEF M12X1, 25-L238
# 15
8A00B5645
SCREW TEF M12X1, 25-L202
# 16
8000B2715
NUT, M12X1, 25X12, 5 CH17
# 17
8000B2750
SCREW, TEF M12X1, 25X30 CH14
# 18
8000B5662
COMPLETE STAND PLATE
# 19
80A0C0095
STAMPELLA LATERALE
# 20
8000C0096
PERNO ROTAZIONE STAMPELLA
# 21
80A090432
NUT, PARLOCK M8X1, 25
# 22
8000B5667
DEFLECTOR PLATE SPRING
# 23
8A00B2691
SCREW TCEIF M10 L=25
# 24
8000B5922
SCREW TFEI M5X0, 8
# 25
8C0084857
ENGINE FIXING BUSH
# 26
8000B7167
SPACER FOR FIXING SCREW
# 27
8000B5668
SPECIAL SCREW TCEIF M10/M6
# 28
8000B3986
INNER SPRING
# 29
8000B3987
OUTER SPRING
# 30
8A00B2755
TEF SCREW M10X107
# 31
8000B2714
NUT, M10X1, 25X10 CH14
# 33
8000B8561
FRAME PLATE COVER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de F3 675RC van uw 2016. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...