LUCHTFILTER HUIS VOOR MV AGUSTA F3 675RC 2016

LUCHTFILTER HUIS voor MV Agusta F3 675RC 2016
 
(1)  8000B5464
RIGHT INTAKE AIR DUCT
 
(2)  8000B6286
SCREW
 
(3)  8000B6286
SCREW
 
(4)  8000B6003
SPONGE AIRBOX
 
(5)  8A00B5465
AIR DUCT LEFT SIDE Onderdeel informatie
 
(6)  8000B5999
SPECIAL SCREW M5
 
(6)  8000B5999
SPECIAL SCREW M5
 
(7)  8BA084658
TAPPING SCREW
 
(7)  8BA084658
TAPPING SCREW
 
(8)  8B00B2688
SCREW, TCEIF M6X1X16
 
(9)  8000B6288
GASKET
 
(10)  8000B6287
GASKET
 
(11)  8000B2799
WASHER, SPACER, D8XD6,2XL8,5
 
(12)  800048245
CUSHION, SCREW, M6X1 L16
 
(13)  800089293
CUSHION, D18XD8XE7,5
 
(14)  8000B5482
LOWER RAW AIRBOX
 
(15)  8000B5992
AIRBOX WASHER
 
(16)  8000B5481
UPPER RAW AIRBOX
 
(17)  8000B2688
SCREW, TCEIF M6X10
 
(18)  8000B5918
REAR AIRBOX PLATE
 
(19)  8000B6285
WASHER
 
(19)  8000B6285
WASHER
 
(20)  8000B3763
SCREW, ESPECIAL M6 DO FAROL D
 
(21)  800048971
RUBBER
 
(22)  8000B5993
AIR FILTER F3
 
(23)  8A0090901
SCREW, M4X13,7
 
(23)  8A0090901
SCREW, M4X13,7
 
(24)  8000B4560
NUT, FAIRING,
 
(26)  8B00B2672
SCREW, M6X11,7X21
 
(26)  8B00B2672
SCREW, M6X11,7X21
 
(27)  8A00B3600
CUSHION, D20XD10XE7,5
 
(28)  800062738
NYLON WASHER 11X6.2X0.5
 
(28)  800062738
NYLON WASHER 11X6.2X0.5
 
(29)  8000B5467
AIR DUCT COVER LH
 
(30)  8000B5466
AIR DUCT COVER RH
 
(31)  8C00B2687
SCREW, M5X14
 
(31)  8C00B2687
SCREW, M5X14
 
(32)  8000B5996
LOWER DUCT
 
(33)  8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
 
(33)  8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
 
(34)  800081304
ORING, OR2187 T1,78 D47,35 (VI
 
(35)  8000B5998
OR3231 T2,6-D58,42 (VITON)
 
(36)  8000B3207
SENSOR, AIR TEMPERATURE
 
(37)  80A084658
SCREW 5X16
 
(38)  8000B6926
UPPER ASPIRATION HORN
 
(39)  62ND15635
WASHER D9,7-D
 
(40)  8000B6004
PIPE, OIL FUME
 
(41)  8J0092249
CLAMP
 
(42)  8000C0907
CAP FOR HOLE D12 Onderdeel informatie
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B5464
RIGHT INTAKE AIR DUCT
# 2
8000B6286
SCREW
# 3
8000B6286
SCREW
# 4
8000B6003
SPONGE AIRBOX
# 5
8A00B5465
AIR DUCT LEFT SIDE
# 6
8000B5999
SPECIAL SCREW M5
# 7
8BA084658
TAPPING SCREW
# 8
8B00B2688
SCREW, TCEIF M6X1X16
# 9
8000B6288
GASKET
# 10
8000B6287
GASKET
# 11
8000B2799
WASHER, SPACER, D8XD6, 2XL8, 5
# 12
800048245
CUSHION, SCREW, M6X1 L16
# 13
800089293
CUSHION, D18XD8XE7, 5
# 14
8000B5482
LOWER RAW AIRBOX
# 15
8000B5992
AIRBOX WASHER
# 16
8000B5481
UPPER RAW AIRBOX
# 17
8000B2688
SCREW, TCEIF M6X10
# 18
8000B5918
REAR AIRBOX PLATE
# 19
8000B6285
WASHER
# 20
8000B3763
SCREW, ESPECIAL M6 DO FAROL D
# 21
800048971
RUBBER
# 22
8000B5993
AIR FILTER F3
# 23
8A0090901
SCREW, M4X13, 7
# 24
8000B4560
NUT, FAIRING,
# 26
8B00B2672
SCREW, M6X11, 7X21
# 27
8A00B3600
CUSHION, D20XD10XE7, 5
# 28
800062738
NYLON WASHER 11X6.2X0.5
# 29
8000B5467
AIR DUCT COVER LH
# 30
8000B5466
AIR DUCT COVER RH
# 31
8C00B2687
SCREW, M5X14
# 32
8000B5996
LOWER DUCT
# 33
8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
# 34
800081304
ORING, OR2187 T1, 78 D47, 35 (VI
# 35
8000B5998
OR3231 T2, 6-D58, 42 (VITON)
# 36
8000B3207
SENSOR, AIR TEMPERATURE
# 37
80A084658
SCREW 5X16
# 38
8000B6926
UPPER ASPIRATION HORN
# 39
62ND15635
WASHER D9, 7-D
# 40
8000B6004
PIPE, OIL FUME
# 41
8J0092249
CLAMP
# 42
8000C0907
CAP FOR HOLE D12
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de LUCHTFILTER HUIS van de F3 675RC van uw 2016. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...