VOORVORK VOOR MV AGUSTA DRAGSTER RR 2015

VOORVORK  voor MV Agusta DRAGSTER RR 2015
 
(1)  8000C0614
COMPL.RIGHT FORK ASSY Onderdeel informatie
(1)  8000C1190
GAMBA DX COMPL. Onderdeel informatie
 
(2)  8000C0615
COMPL.LEFT FORK ASSY Onderdeel informatie
(2)  8000C1189
GAMBA SX COMPL. Onderdeel informatie
 
(3)  8000B6255
LOWER TRIPLE CLAMP WITH PIVOT
 
(4)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(4)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(5)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(8)  800090897
DUST COVER, STEERING STEM
 
(10)  8C0090280
SPECIAL NUT, STEERING STEM, F4
 
(11)  8000B6245
UPPER TRIPLE CLAMP
 
(12)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(12)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(13)  8000B2714
NUT, M10X1,25X10 CH14
 
(17)  8000B6248
CAP VIBRATION DAMPER
 
(17)  8000B6248
CAP VIBRATION DAMPER
 
(18)  8000B6250
SPACER VIBRATION DAMPER
 
(19)  8000B6249
VIBRATION DAMPER HANDLEBAR
 
(19)  8000B6249
VIBRATION DAMPER HANDLEBAR
 
(20)  8K00B2691
SCREW, TCEIF M10X1,25XL58
 
(20)  8K00B2691
SCREW, TCEIF M10X1,25XL58
 
(20)  8K00B2691
SCREW, TCEIF M10X1,25XL58
 
(22)  8000C0068
DECAL PRESS PNEUMATICS
 
(23)  8000B8750
RIGHT HANDLEBAR
 
(24)  8000B8751
LEFT HANDLEBAR
 
(25)  8000B9908
PIASTRA FASATURA SEMIMANUBRI
 
(25)  8000B9908
PIASTRA FASATURA SEMIMANUBRI
 
(26)  8000B8757
SMALL PLATE FOR HANDLEBAR
 
(26)  8000B8757
SMALL PLATE FOR HANDLEBAR
 
(27)  8A00B2688
SCREW, TCEIF M6X14
 
(28)  8B00B2672
SCREW, M6X11,7X21
 
(29)  8000C0448
"DRAGSTER" DECAL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000C0614
COMPL.RIGHT FORK ASSY
# 1
8000C1190
GAMBA DX COMPL.
# 2
8000C0615
COMPL.LEFT FORK ASSY
# 2
8000C1189
GAMBA SX COMPL.
# 3
8000B6255
LOWER TRIPLE CLAMP WITH PIVOT
# 4
8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
# 5
8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
# 8
800090897
DUST COVER, STEERING STEM
# 10
8C0090280
SPECIAL NUT, STEERING STEM, F4
# 11
8000B6245
UPPER TRIPLE CLAMP
# 12
8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
# 13
8000B2714
NUT, M10X1, 25X10 CH14
# 17
8000B6248
CAP VIBRATION DAMPER
# 18
8000B6250
SPACER VIBRATION DAMPER
# 19
8000B6249
VIBRATION DAMPER HANDLEBAR
# 20
8K00B2691
SCREW, TCEIF M10X1, 25XL58
# 22
8000C0068
DECAL PRESS PNEUMATICS
# 23
8000B8750
RIGHT HANDLEBAR
# 24
8000B8751
LEFT HANDLEBAR
# 25
8000B9908
PIASTRA FASATURA SEMIMANUBRI
# 26
8000B8757
SMALL PLATE FOR HANDLEBAR
# 27
8A00B2688
SCREW, TCEIF M6X14
# 28
8B00B2672
SCREW, M6X11, 7X21
# 29
8000C0448
"DRAGSTER" DECAL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOORVORK van de DRAGSTER RR van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.