VOETSTEUN RECHTS VOOR MV AGUSTA DRAGSTER RR 2015

VOETSTEUN RECHTS voor MV Agusta DRAGSTER RR 2015
 
(1)  8000B6236
SUPPORTO PEDANA ANT.DX
 
(3)  800056783
CLAMP, PLASTIC, L142
 
(4)  800066308
VIBRATION-DAMPER
 
(5)  8000B9490
PLATE FOR OIL TANK
 
(6)  8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
 
(7)  8000B6482
FRONT R.H. FOOT-REST F3
 
(8)  8A00B2769
PIN, DRIVER FOOTREST SUPPORT
 
(9)  800090429
LOCK RING, FOOTREST
 
(10)  80A090418
SPRING, DRIVER FOOTREST SUPPOR
 
(11)  8B00B2681
SCREW, TEF M6X1X12 CH8
 
(12)  8000A8947
TUBO OIL PIPE UNION
 
(13)  8B00B2690
SCREW, TCEIF M8X22 RP
 
(14)  800021480
WASHER, COPPER, D14XD10,2XE1
 
(14)  800021480
WASHER, COPPER, D14XD10,2XE1
 
(14)  800021480
WASHER, COPPER, D14XD10,2XE1
 
(15)  8000B6262
COMPLETE REAR BRAKE PEDAL
 
(16)  8J00B2681
SCREW, M6X1 L35 CH8
 
(18)  800089298
RUBBER COVER
 
(19)  8000B5429
STOP SWITCH
 
(20)  800089313
REAR BRAKE PUMP
 
(21)  800090315
REAR BRAKE FLUID
 
(22)  8M0070266
TANK OIL TUBE -REAR PUMP
 
(23)  800070700
SPRING CLAMP
 
(23)  800070700
SPRING CLAMP
 
(24)  60NDB2735
SCREW TBCE M6X1-L16
 
(25)  8000B2800
STOPPER, MASTER CYLINDER, REAR
 
(26)  61ND15062
NUT, M6X1X4 CH10
 
(27)  8A00B2802
SCREW, ESPECIAL M8XL39,2 CH6
 
(28)  8000B2723
WASHER, D8,2XD20XE1
 
(29)  800001199
RING, RUBBER, D11,11X1,78
 
(29)  800001199
RING, RUBBER, D11,11X1,78
 
(30)  8000B5696
REAR BRAKE PUMP
 
(31)  800092247
CLAMP, RUBBER, L62
 
(31)  800092247
CLAMP, RUBBER, L62
 
(32)  800053724
BELT, RUBBER, SHORT
 
(33)  80B004898
WASHER D15-D6,25-SP1,5
 
(34)  800053724
BELT, RUBBER, SHORT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B6238
8000B6236
SUPPORTO PEDANA ANT.DX
# 3
800056783
CLAMP, PLASTIC, L142
# 4
800066308
VIBRATION-DAMPER
# 5
8000B9490
PLATE FOR OIL TANK
# 6
8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
# 7
8000B6482
FRONT R.H. FOOT-REST F3
# 8
8A00B2769
PIN, DRIVER FOOTREST SUPPORT
# 9
800090429
LOCK RING, FOOTREST
# 10
80A090418
SPRING, DRIVER FOOTREST SUPPOR
# 11
8B00B2681
SCREW, TEF M6X1X12 CH8
# 12
8000A8947
TUBO OIL PIPE UNION
# 13
8B00B2690
SCREW, TCEIF M8X22 RP
# 14
800021480
WASHER, COPPER, D14XD10, 2XE1
# 15
8000B6262
COMPLETE REAR BRAKE PEDAL
# 16
8J00B2681
SCREW, M6X1 L35 CH8
# 18
800089298
RUBBER COVER
# 19
8000B5429
STOP SWITCH
# 20
800089313
REAR BRAKE PUMP
# 21
800090315
REAR BRAKE FLUID
# 22
8M0070266
TANK OIL TUBE -REAR PUMP
# 23
800070700
SPRING CLAMP
# 24
60NDB2735
SCREW TBCE M6X1-L16
# 25
8000B2800
STOPPER, MASTER CYLINDER, REAR
# 26
61ND15062
NUT, M6X1X4 CH10
# 27
8A00B2802
SCREW, ESPECIAL M8XL39, 2 CH6
# 28
8000B2723
WASHER, D8, 2XD20XE1
# 29
800001199
RING, RUBBER, D11, 11X1, 78
# 30
8000B5696
REAR BRAKE PUMP
# 31
800092247
CLAMP, RUBBER, L62
# 32
800053724
BELT, RUBBER, SHORT
# 33
80B004898
WASHER D15-D6, 25-SP1, 5
# 34
800053724
BELT, RUBBER, SHORT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOETSTEUN RECHTS van de DRAGSTER RR van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.