VOORVORK LINKS VOOR MV AGUSTA DRAGSTER RR 2015

VOORVORK LINKS voor MV Agusta DRAGSTER RR 2015
 
(1)  8000C0607
FORK INNER TUBE LEFT
 
(2)  80A0B8387
FODERO COMPLETO
 
(3)  800097550
BUSH
 
(3)  800097550
BUSH
 
(4)  8000B7135
SPACER
 
(5)  800097551
WASHER
 
(6)  8000B8388
O'RING
 
(7)  800097553
STOP RING
 
(8)  8000B8389
DUST SCRAPER
 
(9)  800097784
SCREW M10X25
 
(10)  800046511
WASHER
 
(11)  8000C0617
LEFT FORK CAP
 
(12)  800097557
O RING
 
(13)  8000B7139
CUSHION SPRING
 
(14)  8000C0610
FORK SPRING
 
(15)  8000C0611
(15)  8000C2721
 
(16)  8000C0613
COMPRESSION ADJUSTMENT CARTRID Onderdeel informatie
(16)  8000C2723
 
(17)  61ND15352
NUT M12X1,25 UNI 5587
 
(18)  8000B7143
GAS RING
 
(19)  8000A0817
GROMMET
 
(20)  8000B7206
DECAL -AVVERTENZA-
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000C0607
FORK INNER TUBE LEFT
# 2
80A0B8387
FODERO COMPLETO
# 3
800097550
BUSH
# 4
8000B7135
SPACER
# 5
800097551
WASHER
# 6
8000B8388
O'RING
# 7
800097553
STOP RING
# 8
8000B8389
DUST SCRAPER
# 9
800097784
SCREW M10X25
# 10
800046511
WASHER
# 11
8000C0617
LEFT FORK CAP
# 12
800097557
O RING
# 13
8000B7139
CUSHION SPRING
# 14
8000C0610
FORK SPRING
# 15
8000C0611
SPRING SPACER
# 15
8000C2721
8000C2721 Niet meer beschikbaar
# 16
8000C0613
COMPRESSION ADJUSTMENT CARTRID
# 16
8000C2723
8000C2723 Niet meer beschikbaar
# 17
61ND15352
NUT M12X1, 25 UNI 5587
# 18
8000B7143
GAS RING
# 19
8000A0817
GROMMET
# 20
8000B7206
DECAL -AVVERTENZA-
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOORVORK LINKS van de DRAGSTER RR van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.