SCHAKELWALS - SCHALTGABEL VOOR MV AGUSTA 022 2020

SCHAKELWALS   SCHALTGABEL voor MV Agusta 022 2020
1
(1)  8A00B9476
COMPLETE CLUTCH COVER
2
(2)  8000B2639
COVER GEARSHIFT GASKET
3
(3)  8M00B2683
SCREW TEF M8X1
4
(4)  8000A2318
OBLIQUE BEARING 2 ROWS SF. D28
5
(5)  8000A1086
ROLLER BEARING D24-D40-SP1
6
(6)  800086114
BEARING LOCKING PLATE
7
(7)  60NDB4389
SCREW TSCE M6X1-L14
8
(8)  800089410
GASKET RING D35-D47-SP7
9
(9)  800091603
SEEGER RING SB 48
10
(10)  8B0014258
BEARING
11
(11)  8000A0901
WASHER D15-D6
12
(12)  60NDB2780
SCREW TBCE M6X1-L14
13
(13)  800051191
ROLL BEARING D12-D18-SP1
14
(14)  8A0028855
RING CORCOS BA-B-SL D22-D12-
15
(15)  8000B5284
CLAMP SPEED CLICK SPRING
16
(16)  800086107
SPACING WASHER D6.2-D20-
17
(17)  8000B5285
CLAMP SPEED CLICK
18
(18)  800085493
SPEED CLICK PING
19
(19)  60NDB2780
SCREW TBCE M6X1-L14
20
(20)  8000B5339
SELECTOR DRUM WITH PINS
21
(21)  800038520
ROLL D4-L8
22
(22)  8A00C2475
CHAIN COVER
23
(23)  60NDB4720
SCREW TCBCE M6X1-L25
24
(24)  8000B5283
PIN GEARSHIFT DRUM
25
(25)  61NE15035
EXAGONAL STD NUT M8X1
26
(26)  8000B5446
SELECTOR SHAFT
27
(27)  8000B5287
SELECTOR CONTROL PLATE
28
(28)  8000B5288
SELECTOR PLATE SPRING
29
(29)  8000B5445
SELECTOR RECALL SPRING
30
(30)  8000B5280
CONTROL FORK SHAFT
31
(31)  800043928
SELF LOCKING NUT M8X1
32
(32)  8000B1047
FORK GEAR 1-4
33
(33)  8000A2538
CYLINDRICAL PIN
34
(34)  8000B4118
RETAIN RING RB7
35
(35)  8000B1049
FORK GEAR 2-3
36
(36)  8000B1045
FORK GEAR 5-6
37
(37)  8000B2974
SPROCKET Z-16
38
(38)  8000B3312
SECURE WASHER
39
(39)  8000B2716
BOLT M22X1
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

8A00B9476

COMPLETE CLUTCH COVER
# 2

8000B2639

COVER GEARSHIFT GASKET
# 3

8M00B2683

SCREW TEF M8X1
# 4

8000A2318

OBLIQUE BEARING 2 ROWS SF. D28
# 5

8000A1086

ROLLER BEARING D24-D40-SP1
# 6

800086114

BEARING LOCKING PLATE
# 7

60NDB4389

SCREW TSCE M6X1-L14
# 8

800089410

GASKET RING D35-D47-SP7
# 9

800091603

SEEGER RING SB 48
# 10

8B0014258

BEARING
# 11

8000A0901

WASHER D15-D6
# 12

60NDB2780

SCREW TBCE M6X1-L14
# 13

800051191

ROLL BEARING D12-D18-SP1
# 14

8A0028855

RING CORCOS BA-B-SL D22-D12-
# 15

8000B5284

CLAMP SPEED CLICK SPRING
# 16

800086107

SPACING WASHER D6.2-D20-
# 17

8000B5285

CLAMP SPEED CLICK
# 18

800085493

SPEED CLICK PING
# 19

60NDB2780

SCREW TBCE M6X1-L14
# 20

8000B5339

SELECTOR DRUM WITH PINS
# 21

800038520

ROLL D4-L8
# 22

8A00C2475

CHAIN COVER
# 23

60NDB4720

SCREW TCBCE M6X1-L25
# 24

8000B5283

PIN GEARSHIFT DRUM
# 25

61NE15035

EXAGONAL STD NUT M8X1
# 26

8000B5446

SELECTOR SHAFT
# 27

8000B5287

SELECTOR CONTROL PLATE
# 28

8000B5288

SELECTOR PLATE SPRING
# 29

8000B5445

SELECTOR RECALL SPRING
# 30

8000B5280

CONTROL FORK SHAFT
# 31

800043928

SELF LOCKING NUT M8X1
# 32

8000B1047

FORK GEAR 1-4
# 33

8000A2538

CYLINDRICAL PIN
# 34

8000B4118

RETAIN RING RB7
# 35

8000B1049

FORK GEAR 2-3
# 36

8000B1045

FORK GEAR 5-6
# 37

8000B2974

SPROCKET Z-16
# 38

8000B3312

SECURE WASHER
# 39

8000B2716

BOLT M22X1
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij MV Agusta. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de SCHAKELWALS - SCHALTGABEL van uw MV Agusta 022 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor MV Agusta 022 2020

MV Agusta 022 2020

022 2020 022 022
022
MV Agusta 022
Jaar: 2020
Cilinderinhoud: 022 cc