FRAME VOOR MV AGUSTA 022 2020

FRAME voor MV Agusta 022 2020
1
(1)  8000C1542
FINISHED FRAME B316 WITH CUSHION
2
(2)  8000B4784
STEERING BEARING
2
(2)  8000B4784
STEERING BEARING
3
(3)  8000C1949
SPACER HEAD SIDE SCREW
4
(4)  8000B8561
FRAME PLATE COVER
5
(5)  8000B2715
NUT, M12X1,25X12,5 CH17
6
(6)  8000C3696
FRONT SCREW FIX. ENGINE
6
(6)  8000C3696
FRONT SCREW FIX. ENGINE
6
(6)  8000C3696
FRONT SCREW FIX. ENGINE
7
(7)  8000B5644
LOWER CHAIN SLIDING BLOCK
8
(8)  8CA0B5643
LEFT SWINGARM FULCRUM PLATE
9
(9)  8CA0B5642
RIGHT SWINGARM FULCRUM PLATE
10
(10)  8000B3559
SLIDER CHAIN
11
(11)  80A090392
SPACER
12
(12)  8E00B2681
SCREW M6X1-CH8-L20
13
(13)  8B0084857
ENGINE FIXING BUSH
14
(14)  8B00B5645
SCREW TEF M12X1,25-L238
15
(15)  8A00B5645
SCREW TEF M12X1,25-L202
16
(16)  8000B2715
NUT, M12X1,25X12,5 CH17
17
(17)  8000B2750
SCREW TEF M12X1,25-L30
17
(17)  8000B2750
SCREW TEF M12X1,25-L30
18
(18)  8000B5662
COMPLETE STAND PLATE
19
(19)  80A0C0095
SIDE CRUTCH
20
(20)  8000C0096
CRUTCH ROTATION PIN
21
(21)  80A090432
NUT, PARLOCK M8X1,25
22
(22)  8000B5667
DEFLECTOR PLATE SPRING
23
(23)  8A00B2691
SCREW TCEIF M10 L25
24
(24)  8000B5922
SCREW TFEI M5X0,8
25
(25)  8C0084857
ENGINE FIXING BUSH
26
(26)  8000B7167
SPACER FOR FIXING SCREW
27
(27)  8000B5668
SPECIAL SCREW TCEIF M10M6
28
(28)  8000B3986
INNER SPRING
29
(29)  8000B3987
OUTER SPRING
30
(30)  8A00B2755
TEF SCREW M10X107
31
(31)  8000B2714
NUT, M10X1,25X10 CH14
32
(32)  8000C3268
SWITCH FIXING SCREW
33
(33)  8000C1734
FRONT CENTERING RUBBER SPACER FOR FRONT
34
(34)  8000C3269
SHOCK ABSORBED CONNECTING ROD ANCHOR
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

8000C1542

FINISHED FRAME B316 WITH CUSHION
# 2

8000B4784

STEERING BEARING
# 3

8000C1949

SPACER HEAD SIDE SCREW
# 4

8000B8561

FRAME PLATE COVER
# 5

8000B2715

NUT, M12X1, 25X12, 5 CH17
# 6

8000C3696

FRONT SCREW FIX. ENGINE
# 7

8000B5644

LOWER CHAIN SLIDING BLOCK
# 8

8CA0B5643

LEFT SWINGARM FULCRUM PLATE
# 9

8CA0B5642

RIGHT SWINGARM FULCRUM PLATE
# 10

8000B3559

SLIDER CHAIN
# 11

80A090392

SPACER
# 12

8E00B2681

SCREW M6X1-CH8-L20
# 13

8B0084857

ENGINE FIXING BUSH
# 14

8B00B5645

SCREW TEF M12X1, 25-L238
# 15

8A00B5645

SCREW TEF M12X1, 25-L202
# 16

8000B2715

NUT, M12X1, 25X12, 5 CH17
# 17

8000B2750

SCREW TEF M12X1, 25-L30
# 18

8000B5662

COMPLETE STAND PLATE
# 19

80A0C0095

SIDE CRUTCH
# 20

8000C0096

CRUTCH ROTATION PIN
# 21

80A090432

NUT, PARLOCK M8X1, 25
# 22

8000B5667

DEFLECTOR PLATE SPRING
# 23

8A00B2691

SCREW TCEIF M10 L25
# 24

8000B5922

SCREW TFEI M5X0, 8
# 25

8C0084857

ENGINE FIXING BUSH
# 26

8000B7167

SPACER FOR FIXING SCREW
# 27

8000B5668

SPECIAL SCREW TCEIF M10M6
# 28

8000B3986

INNER SPRING
# 29

8000B3987

OUTER SPRING
# 30

8A00B2755

TEF SCREW M10X107
# 31

8000B2714

NUT, M10X1, 25X10 CH14
# 32

8000C3268

SWITCH FIXING SCREW
# 33

8000C1734

FRONT CENTERING RUBBER SPACER FOR FRONT
# 34

8000C3269

SHOCK ABSORBED CONNECTING ROD ANCHOR
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij MV Agusta. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de FRAME van uw MV Agusta 022 van 2020. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor MV Agusta 022 2020

MV Agusta 022 2020

022 2020 022 022
022
MV Agusta 022
Jaar: 2020
Cilinderinhoud: 022 cc