ACHTERBRUG VOOR MV AGUSTA F4 RR 2015

ACHTERBRUG voor MV Agusta F4 RR 2015
 
(1)  8AC0B3614
REAR SWINGARM
 
(2)  800084872
SPACER, SWINGARM BEARING
 
(3)  800084938
BALL BEARING, SWINGARM, RIGH S
 
(4)  800084939
CIRCLIP, J42X1,75 V
 
(5)  800084936
NEEDLE BEARING, SWINGARM, LEFT
 
(6)  800084937
RETAINER, SWINGARM, FRONT SIDE
 
(7)  800084859
BUSH, SWINGARM, LEFT SIDE
 
(8)  800084873
FORK RH BUSH
 
(9)  8000B2762
BRACKET, REAR BRAKE, SCREW
 
(10)  800048245
CUSHION, SCREW, M6X1 L16
 
(10)  800048245
CUSHION, SCREW, M6X1 L16
 
(11)  8000B3622
CHAIN GUIDE, UPPER
 
(12)  800087463
METAL BRACKET, CHAIN GUIDE, RE
 
(13)  800089300
METAL BRACKET, CHAIN GUIDE, FR
 
(14)  8B00B2672
SCREW, M6X11,7X21
 
(14)  8B00B2672
SCREW, M6X11,7X21
 
(14)  8B00B2672
SCREW, M6X11,7X21
 
(15)  8000B3623
CHAIN GUIDE, BOTTOM
 
(16)  800090391
SPACER, D15,5XD8XD6,2XE3,8
 
(16)  800090391
SPACER, D15,5XD8XD6,2XE3,8
 
(16)  800090391
SPACER, D15,5XD8XD6,2XE3,8
 
(17)  8000B3629
PROTECTOR, SWINGARM
 
(18)  8B00B2688
SCREW, TCEIF M6X1X16
 
(19)  800087441
SUPPORT, SHOCK ABSORBER
 
(20)  8D00B2691
SCREW, TCEIF M10X1,25X31
 
(21)  800091022
BUSH, SCREW, M4X0,7
 
(22)  8000B5319
UPPER CHAIN COVER
 
(23)  800090979
CAP, UPPER GUIDE CHAIN
 
(24)  8A00B2672
SCREW, M6X11,7X12
 
(25)  8000B3626
CHAIN GUIDE, LEFT SIDE
 
(26)  8000B4015
STICKER, CHAIN ADJUSTER
 
(27)  80A090392
SPACER
 
(28)  8000A2734
DECAL
 
(29)  8000B2752
SCREW, WHEEL HUB, SPECIAL
 
(30)  800084864
AXE REAR SWING ARM
 
(31)  8000C0852
WASHER
 
(32)  8000C0928
SCREW AND ROSETTE KIT FOR PIN
 
(33)  8000A4539
CAP, SWINGARM, D9,5
 
(33)  8000A4539
CAP, SWINGARM, D9,5
 
(34)  8A0090901
SCREW, M4X13,7
 
(35)  8C00B4869
SPACER SWINGARM AXLE
 
(35)  8C00B4869
SPACER SWINGARM AXLE
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
REAR SWINGARM
(2)   
SPACER, SWINGARM BEARING
(3)   
BALL BEARING, SWINGARM, RIGH S
(4)   
CIRCLIP, J42X1, 75 V
(5)   
NEEDLE BEARING, SWINGARM, LEFT
(6)   
RETAINER, SWINGARM, FRONT SIDE
(7)   
BUSH, SWINGARM, LEFT SIDE
(8)   
FORK RH BUSH
(9)   
BRACKET, REAR BRAKE, SCREW
(10)   
CUSHION, SCREW, M6X1 L16
(11)   
CHAIN GUIDE, UPPER
(12)   
METAL BRACKET, CHAIN GUIDE, RE
(13)   
METAL BRACKET, CHAIN GUIDE, FR
(14)   
SCREW, M6X11, 7X21
(15)   
CHAIN GUIDE, BOTTOM
(16)   
SPACER, D15, 5XD8XD6, 2XE3, 8
(17)   
PROTECTOR, SWINGARM
(18)   
SCREW, TCEIF M6X1X16
(19)   
SUPPORT, SHOCK ABSORBER
(20)   
SCREW, TCEIF M10X1, 25X31
(21)   
BUSH, SCREW, M4X0, 7
(22)   
UPPER CHAIN COVER
(23)   
CAP, UPPER GUIDE CHAIN
(24)   
SCREW, M6X11, 7X12
(25)   
CHAIN GUIDE, LEFT SIDE
(26)   
STICKER, CHAIN ADJUSTER
(27)   
SPACER
(28)   
DECAL
(29)   
SCREW, WHEEL HUB, SPECIAL
(30)   
AXE REAR SWING ARM
(31)   
WASHER
(32)   
SCREW AND ROSETTE KIT FOR PIN
(33)   
CAP, SWINGARM, D9, 5
(34)   
SCREW, M4X13, 7
(35)   
SPACER SWINGARM AXLE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van de F4 RR van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.