CILINDERKOP VOOR MV AGUSTA F4 312R 1000 2007

CILINDERKOP voor MV Agusta F4 312R 1000 2007
 
(1)  8000A9885
HEAD, CYLINDER
 
(2)  800069769
CONE-SHAPED PLUG
 
(3)  8A0081228
VALVE GUIDE
(3)  8B0081228
VALVE GUIDE 0.050 MM
 
(4)  8000B2768
STUD BOLT
 
(5)  800051549
BUSH, STEEL, D8XD6,2XH10
 
(6)  800085071
SCREW M6X35
 
(7)  800065814
OIL SEAL
 
(8)  8000A9702
VALVE (INTAKE)
 
(9)  80A097919
VALVE (EXHAUST)
 
(10)  8000A9886
SPRING, VALVE OUTER
 
(11)  8000A9774
SPRING, VALVE INNER
 
(12)  8000A3732
UPPER CAP
 
(13)  8000A3733
LOWER CAP
 
(14)  800092433
COTTERS
 
(15)  800087752
ORING, LARGE
 
(16)  8A00A2172
COVER, CYLINDER HEAD
 
(17)  800087756
R/C GASKET
 
(18)  8000A8989
CAP, SCREW, CYLINDER HEAD COVE
 
(19)  8000A8637
BOLT, HEAD COVER
 
(20)  800023113
ORING, 10,77X2,62
 
(21)  800081547
NUT, ESPECIAL DO CABEÇOTE 1
 
(22)  800069156
WASHER, 18X10,5X2 FLAT, BLACK
 
(22)  800069156
WASHER, 18X10,5X2 FLAT, BLACK
 
(23)  800098670
VALVE OUTER SPRING
 
(24)  800098671
VALVE INNER SPRING
 
(25)  8SA067545
SCREW
 
(26)  62N015673
WASHER IN ALLUMINIO D11-D6 1-
 
(27)  8000A8182
NUT, ESPECIAL DO CABEÇOTE 2
 
(28)  8000A1938
GASKET, SPARK PLUG, (CYLINDER
 
(28)  8000A1938
GASKET, SPARK PLUG, (CYLINDER
 
(29)  8000A1939
GASKET, SPARK PLUG, (CYLINDER
 
(29)  8000A1939
GASKET, SPARK PLUG, (CYLINDER
 
(30)  8C00B2681
SCREW, TEF M6X1 CH8 L14
 
(30)  8C00B2681
SCREW, TEF M6X1 CH8 L14
 
(31)  80A0A2174
COVER, REED VALVE
 
(31)  80A0A2174
COVER, REED VALVE
 
(32)  8000A2270
VALVE, INTAKE AIR
 
(32)  8000A2270
VALVE, INTAKE AIR
 
(33)  800023108
ORING, MINOR
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

8000A9885

HEAD, CYLINDER
# 2

800069769

CONE-SHAPED PLUG
# 3

8A0081228

VALVE GUIDE
Niet beschikbaar
# 3

8B0081228

VALVE GUIDE 0.050 MM
Niet beschikbaar
# 4

8000B2768

STUD BOLT
# 5

800051549

BUSH, STEEL, D8XD6, 2XH10
# 6

800085071

SCREW M6X35
# 7

800065814

OIL SEAL
# 8

8000A9702

VALVE (INTAKE)
# 9

80A097919

VALVE (EXHAUST)
# 10

8000A9886

SPRING, VALVE OUTER
# 11

8000A9774

SPRING, VALVE INNER
# 12

8000A3732

UPPER CAP
# 13

8000A3733

LOWER CAP
# 14

800092433

COTTERS
# 15

800087752

ORING, LARGE
# 16

8A00A2172

COVER, CYLINDER HEAD
# 17

800087756

R/C GASKET
# 18

8000A8989

CAP, SCREW, CYLINDER HEAD COVE
# 19

8000A8637

BOLT, HEAD COVER
# 20

800023113

ORING, 10, 77X2, 62
# 21

800081547

NUT, ESPECIAL DO CABEÇOTE 1
# 22

800069156

WASHER, 18X10, 5X2 FLAT, BLACK
# 23

800098670

VALVE OUTER SPRING
# 24

800098671

VALVE INNER SPRING
# 25

8SA067545

SCREW
# 26

62N015673

WASHER IN ALLUMINIO D11-D6 1-
Niet beschikbaar
# 27

8000A8182

NUT, ESPECIAL DO CABEÇOTE 2
# 28

8000A1938

GASKET, SPARK PLUG, (CYLINDER
# 29

8000A1939

GASKET, SPARK PLUG, (CYLINDER
# 30

800062726

8C00B2681
SCREW, TEF M6X1 CH8 L14
# 31

80A0A2174

COVER, REED VALVE
# 32

8000A2270

VALVE, INTAKE AIR
# 33

800023108

ORING, MINOR
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij MV Agusta. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van MV Agusta, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
F4 2007 F4 312R 1000 F4 312R 1000

F4 312R 1000
MV Agusta F4
Jaar: 2007
Cilinderinhoud: 1000 cc

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...
Een Vraag?