STUURHELFT LINKS VOOR MV AGUSTA F3 675 2015

STUURHELFT LINKS voor MV Agusta F3 675 2015
 
(1)  8000B5677
LEFT HANDLEBAR
 
(2)  80A0A5823
REFERENCE PIN
 
(3)  8000B5683
LEFT HANDLEBAR GRIP
 
(4)  8000B2689
SCREW, TCEIF M7X1X25
 
(5)  8000B5681
COUNTERWEIGHT
 
(6)  8000B6214
CLUTCH SWITCH
 
(6)  8000B6214
CLUTCH SWITCH
 
(7)  800066163
NUT
 
(8)  60ND02516
SCREW TCEI M6X1-L55
 
(9)  8000B5902
CLUTCH
 
(10)  8F00B2688
SCREW, TCEIF M6X25 RP
 
(11)  8000B4567
LEFT SWITCH
 
(12)  8000B5904
CLUTCH CONTROL CABLE
 
(13)  800067163
CLUTCH CONTROL LEVER
 
(13)  800067163
CLUTCH CONTROL LEVER
 
(14)  800053724
BELT, RUBBER, SHORT
 
(15)  800053724
BELT, RUBBER, SHORT
 
(16)  8000B4536
STICKER, PROTECTION
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B5677
LEFT HANDLEBAR
# 2
80A0A5823
REFERENCE PIN
# 3
8000B5683
LEFT HANDLEBAR GRIP
# 4
8000B2689
SCREW, TCEIF M7X1X25
# 5
8000B5681
COUNTERWEIGHT
# 6
8000B6214
CLUTCH SWITCH
# 7
800066163
NUT
# 8
60ND02516
SCREW TCEI M6X1-L55
# 9
8000B5902
CLUTCH
# 10
8F00B2688
SCREW, TCEIF M6X25 RP
# 11
8000B4567
LEFT SWITCH
# 12
8000B5904
CLUTCH CONTROL CABLE
# 13
800067163
CLUTCH CONTROL LEVER
# 14
800053724
BELT, RUBBER, SHORT
# 15
800053724
BELT, RUBBER, SHORT
# 16
8000B4536
STICKER, PROTECTION
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUURHELFT LINKS van de F3 675 van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...