VOORVORK VOOR MV AGUSTA BRUTALE 1078RR 2009

VOORVORK  voor MV Agusta BRUTALE 1078RR 2009
 
(1)  8000B2158
FRONT CUSHION ASSY RH
 
(2)  8000B2157
FRONT CUSHION ASSY LH
 
(3)  80A093852
STEM, STEERING
 
(4)  8A0086407
STEERING LIMITING DEVICE
 
(5)  8D0090425
SCREW
 
(6)  8E00B2688
SCREW, TCEIF M6X22 RP
 
(6)  8E00B2688
SCREW, TCEIF M6X22 RP
 
(7)  8AA090279
STEERING TUBE
 
(8)  800090897
DUST COVER, STEERING STEM
 
(8)  800090897
DUST COVER, STEERING STEM
 
(9)  800086436
SPECIAL WASHER, STEERING STEM
 
(10)  8A0090280
RING NUT
 
(11)  800098332
TOP YOKE
 
(12)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(12)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(12)  8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
 
(13)  800099410
EMBLEM
 
(14)  800098322
HANDLE BAR CLAMP
 
(15)  8E00B2690
SCREW TCEIF M8 L=35
 
(16)  8000B2978
HANDLEBAR
 
(17)  6AN155037
PIN, SPRING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B2158
FRONT CUSHION ASSY RH
# 2
8000B2157
FRONT CUSHION ASSY LH
# 3
80A093852
STEM, STEERING
# 4
8A0086407
STEERING LIMITING DEVICE Niet beschikbaar
# 5
8D0090425
SCREW
# 6
8E00B2688
SCREW, TCEIF M6X22 RP
# 7
8AA090279
STEERING TUBE
# 8
800090897
DUST COVER, STEERING STEM
# 9
800086436
SPECIAL WASHER, STEERING STEM
# 10
8A0090280
RING NUT
# 11
800098332
TOP YOKE
# 12
8C00B2690
SCREW, TCEIF M8X25 RP
# 13
800099410
EMBLEM
# 14
800098322
HANDLE BAR CLAMP
# 15
8E00B2690
SCREW TCEIF M8 L=35
# 16
8000B2978
HANDLEBAR
# 17
6AN155037
PIN, SPRING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOORVORK van de BRUTALE 1078RR van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...