OLIEPOMP VOOR MV AGUSTA F4 RR 2013

OLIEPOMP voor MV Agusta F4 RR 2013
 
(1)  8000B8084
OIL FILTER KIT
 
(2)  800051549
BUSH, STEEL, D8XD6,2XH10
 
(3)  8A0034323
ORING, 20,29X0,62
 
(4)  8000B3448
PIPE, OIL FILTER
 
(5)  8A0023116
ORING, 13,10X2,62MM
 
(6)  8A00A0819
GROMMET D15,08
 
(7)  8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
 
(7)  8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
 
(8)  8000B3449
ORING, OIL FILTER 33,57X3,53MM
 
(9)  8000B3450
NET, OIL FILTER
 
(10)  8000B3451
CIRCLIP, FIX, OIL FILTER NET
 
(11)  8000B5342
OIL FILTER
 
(12)  8000B2073
OIL PUMP
 
(13)  8A0023108
RING, RUBBER, 2037 D9,25XE1,78
 
(13)  8A0023108
RING, RUBBER, 2037 D9,25XE1,78
 
(14)  8C00B2681
SCREW, TEF M6X1 CH8 L14
 
(14)  8C00B2681
SCREW, TEF M6X1 CH8 L14
 
(15)  800095505
WASHER, ESPECIAL DO DUTO DE ÓL
 
(15)  800095505
WASHER, ESPECIAL DO DUTO DE ÓL
 
(16)  800019971
PIN, OIL PUMP GEAR, 4X15,8
 
(17)  8000B2512
GASKET, OIL PUMP
 
(18)  8A00B2815
WASHER, 21X12X0,5MM
 
(19)  8000B6796
GEAR OIL PUMP Z=59
 
(20)  66N021202
CIRCLIP, STEEL, 12X11,5MM
 
(21)  8G00B2681
SCREW, M6X1 CH8
 
(22)  8000B2817
DUCT, OIL
(22)  8000B4801
 
(23)  8B00B2815
WASHER, 21X12X1,5
 
(24)  8000B8078
WASHER, DE23XDI18XE1,5, COBRE
 
(25)  8000B8070
VALVE PRESSURE ADJUSTER, ENGIN
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B8084
OIL FILTER KIT
# 2
800051549
BUSH, STEEL, D8XD6, 2XH10
# 3
8A0034323
ORING, 20, 29X0, 62
# 4
8000B3448
PIPE, OIL FILTER
# 5
8A0023116
ORING, 13, 10X2, 62MM
# 6
8A00A0819
GROMMET D15, 08
# 7
8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
# 8
8000B3449
ORING, OIL FILTER 33, 57X3, 53MM
# 9
8000B3450
NET, OIL FILTER
# 10
8000B3451
CIRCLIP, FIX, OIL FILTER NET
# 11
8000B5342
OIL FILTER
# 12
8000B2073
OIL PUMP
# 13
8A0023108
RING, RUBBER, 2037 D9, 25XE1, 78
# 14
8C00B2681
SCREW, TEF M6X1 CH8 L14
# 15
800095505
WASHER, ESPECIAL DO DUTO DE ÓL
# 16
800019971
PIN, OIL PUMP GEAR, 4X15, 8
# 17
8000B2512
GASKET, OIL PUMP
# 18
8A00B2815
WASHER, 21X12X0, 5MM
# 19
8000B6796
GEAR OIL PUMP Z=59
# 20
66N021202
CIRCLIP, STEEL, 12X11, 5MM
# 21
8G00B2681
SCREW, M6X1 CH8
# 22
8000B2817
DUCT, OIL
# 22
8000B4801
8000B4801 Niet meer beschikbaar
# 23
8B00B2815
WASHER, 21X12X1, 5
# 24
8000B8078
WASHER, DE23XDI18XE1, 5, COBRE
# 25
8000B8070
VALVE PRESSURE ADJUSTER, ENGIN
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de OLIEPOMP van de F4 RR van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.