LUCHTFILTER HUIS VOOR MV AGUSTA DRAGSTER RR 2015

LUCHTFILTER HUIS voor MV Agusta DRAGSTER RR 2015
 
(1)  8000B6340
SLEEVE AIR INLET RH
 
(2)  62ND15635
WASHER D9,7-D
 
(4)  8000B6003
SPONGE AIRBOX
 
(5)  8000B6341
SLEEVE AIR INLET LH
 
(6)  8000B5999
SPECIAL SCREW M5
 
(6)  8000B5999
SPECIAL SCREW M5
 
(6)  8000B5999
SPECIAL SCREW M5
 
(6)  8000B5999
SPECIAL SCREW M5
 
(7)  8BA084658
TAPPING SCREW
 
(7)  8BA084658
TAPPING SCREW
 
(7)  8BA084658
TAPPING SCREW
 
(7)  8BA084658
TAPPING SCREW
 
(8)  8B00B2688
SCREW, TCEIF M6X1X16
 
(9)  8000B6338
FLANGE, SLEEVE RH
 
(10)  8000B6339
FLANGE, SLEEVE LH
 
(11)  8000B2799
WASHER, SPACER, D8XD6,2XL8,5
 
(12)  8000B6926
UPPER ASPIRATION HORN
 
(12)  8000B6926
UPPER ASPIRATION HORN
 
(13)  800089293
CUSHION, D18XD8XE7,5
 
(14)  8000B5482
LOWER RAW AIRBOX
 
(15)  8000B5992
AIRBOX WASHER
 
(16)  8000B5481
UPPER RAW AIRBOX
 
(16)  8000B5481
UPPER RAW AIRBOX
 
(17)  8000B2688
SCREW, TCEIF M6X10
 
(18)  8000B5918
REAR AIRBOX PLATE
 
(19)  8000B6285
WASHER
 
(19)  8000B6285
WASHER
 
(20)  8000B3763
SCREW, ESPECIAL M6 DO FAROL D
 
(21)  800048971
RUBBER
 
(22)  8000B5993
AIR FILTER F3
 
(23)  80A084658
SCREW 5X16
 
(24)  8000B3207
SENSOR, AIR TEMPERATURE
 
(25)  8000B5998
OR3231 T2,6-D58,42 (VITON)
 
(25)  8000B5998
OR3231 T2,6-D58,42 (VITON)
 
(26)  800081304
ORING, OR2187 T1,78 D47,35 (VI
 
(27)  8A00B3600
CUSHION, D20XD10XE7,5
 
(28)  8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
 
(28)  8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
 
(28)  8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
 
(28)  8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
 
(29)  8C00B2687
SCREW, M5X14
 
(29)  8C00B2687
SCREW, M5X14
 
(29)  8C00B2687
SCREW, M5X14
 
(29)  8C00B2687
SCREW, M5X14
 
(30)  8000B5996
LOWER DUCT
 
(30)  8000B5996
LOWER DUCT
 
(30)  8000B5996
LOWER DUCT
 
(31)  8000B6004
PIPE, OIL FUME
 
(32)  8J0092249
CLAMP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B6340
SLEEVE AIR INLET RH
# 2
62ND15635
WASHER D9, 7-D
# 4
8000B6003
SPONGE AIRBOX
# 5
8000B6341
SLEEVE AIR INLET LH
# 6
8000B5999
SPECIAL SCREW M5
# 7
8BA084658
TAPPING SCREW
# 8
8B00B2688
SCREW, TCEIF M6X1X16
# 9
8000B6338
FLANGE, SLEEVE RH
# 10
8000B6339
FLANGE, SLEEVE LH
# 11
8000B2799
WASHER, SPACER, D8XD6, 2XL8, 5
# 12
8000B6926
UPPER ASPIRATION HORN
# 13
800089293
CUSHION, D18XD8XE7, 5
# 14
8000B5482
LOWER RAW AIRBOX
# 15
8000B5992
AIRBOX WASHER
# 16
8000B5481
UPPER RAW AIRBOX
# 17
8000B2688
SCREW, TCEIF M6X10
# 18
8000B5918
REAR AIRBOX PLATE
# 19
8000B6285
WASHER
# 20
8000B3763
SCREW, ESPECIAL M6 DO FAROL D
# 21
800048971
RUBBER
# 22
8000B5993
AIR FILTER F3
# 23
80A084658
SCREW 5X16
# 24
8000B3207
SENSOR, AIR TEMPERATURE
# 25
8000B5998
OR3231 T2, 6-D58, 42 (VITON)
# 26
800081304
ORING, OR2187 T1, 78 D47, 35 (VI
# 27
8A00B3600
CUSHION, D20XD10XE7, 5
# 28
8000B6927
UPPER ASPIRATION HORN
# 29
8C00B2687
SCREW, M5X14
# 30
8000B5996
LOWER DUCT
# 31
8000B6004
PIPE, OIL FUME
# 32
8J0092249
CLAMP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de LUCHTFILTER HUIS van de DRAGSTER RR van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.