CILINDERKOP VOOR MV AGUSTA DRAGSTER RR 2015

CILINDERKOP voor MV Agusta DRAGSTER RR 2015
 
(1)  8B00B9941
CYLINDER HEAD
 
(2)  800069769
CONE-SHAPED PLUG
 
(3)  800098671
VALVE INNER SPRING
 
(3)  800098671
VALVE INNER SPRING
 
(4)  8000B4234
STUD SCREW MANIFOLDS
 
(5)  800051549
BUSH, STEEL, D8XD6,2XH10
 
(6)  60NAB4273
SCREW TCBCE M6X1 - L35
 
(7)  800065814
OIL SEAL
 
(8)  8A0023111
ORING, RADIATOR SUPPORT, 26,7X
 
(9)  8000B4285
GASKET PARK
 
(10)  8000B1445
INLET VALVE
 
(11)  8000B1446
EXHAUST VALVE
 
(12)  800092433
COTTERS
 
(12)  800092433
COTTERS
 
(13)  800098670
VALVE OUTER SPRING
 
(13)  800098670
VALVE OUTER SPRING
 
(14)  800098761
PLATE
 
(15)  800098681
VALVE SEAT
 
(15)  800098681
VALVE SEAT
 
(16)  8000B4242
MANIFOLD GASKET
 
(17)  8000B2179
HEAD SP= 0,55 GASKET
 
(18)  8000B4247
SCREW TCCEI M10X1,5
 
(19)  8000B4269
WASHER D18-D11,2-SP2
 
(20)  8000B2782
PLUG
 
(21)  800023108
ORING, MINOR
 
(22)  8A00B2623
CYLINDER HEAD COVER
 
(23)  8000B4284
HEAD COVER GASKET
 
(24)  8000B2759
SCREW, SPECIAL, CYLINDER HEAD
 
(25)  800023113
ORING, 10,77X2,62
 
(26)  800081283
THERMOSTAT
 
(27)  80B0B2626
WATER CONNECTOR
 
(28)  8000B4638
O-RING 2175 T1,78-D44,42
 
(29)  60NDB2781
SCREW TBCE M5X0,8-L16
 
(30)  60NDB2737
SCREW TBCE M6X1-L25
 
(31)  8000B5292
COLLECTOR
 
(32)  60NDB2780
SCREW TBCE M6X1-L14
 
(33)  60NDB2780
SCREW TBCE M6X1-L14
 
(34)  8000B4979
ENGINE TUBE BREATHER
 
(35)  8A0023108
RING, RUBBER, 2037 D9,25XE1,78
 
(36)  800095505
WASHER, ESPECIAL DO DUTO DE ÓL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8B00B9941
CYLINDER HEAD
# 2
800069769
CONE-SHAPED PLUG
# 3
800098671
VALVE INNER SPRING
# 4
8000B4234
STUD SCREW MANIFOLDS
# 5
800051549
BUSH, STEEL, D8XD6, 2XH10
# 6
60NAB4273
SCREW TCBCE M6X1 - L35
# 7
800065814
OIL SEAL
# 8
8A0023111
ORING, RADIATOR SUPPORT, 26, 7X
# 9
8000B4285
GASKET PARK
# 10
8000B1445
INLET VALVE
# 11
8000B1446
EXHAUST VALVE
# 12
800092433
COTTERS
# 13
800098670
VALVE OUTER SPRING
# 14
800098761
PLATE
# 15
800098681
VALVE SEAT
# 16
8000B4242
MANIFOLD GASKET
# 17
8000B2179
HEAD SP= 0, 55 GASKET
# 18
8000B4247
SCREW TCCEI M10X1, 5
# 19
8000B4269
WASHER D18-D11, 2-SP2
# 20
8000B2782
PLUG
# 21
800023108
ORING, MINOR
# 22
8A00B2623
CYLINDER HEAD COVER
# 23
8000B4284
HEAD COVER GASKET
# 24
8000B2759
SCREW, SPECIAL, CYLINDER HEAD
# 25
800023113
ORING, 10, 77X2, 62
# 26
800081283
THERMOSTAT
# 27
80B0B2626
WATER CONNECTOR
# 28
8000B4638
O-RING 2175 T1, 78-D44, 42
# 29
60NDB2781
SCREW TBCE M5X0, 8-L16
# 30
60NDB2737
SCREW TBCE M6X1-L25
# 31
8000B5292
COLLECTOR
# 32
60NDB2780
SCREW TBCE M6X1-L14
# 33
60NDB2780
SCREW TBCE M6X1-L14
# 34
8000B4979
ENGINE TUBE BREATHER
# 35
8A0023108
RING, RUBBER, 2037 D9, 25XE1, 78
# 36
800095505
WASHER, ESPECIAL DO DUTO DE ÓL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP van de DRAGSTER RR van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.