INLAAT VOOR MV AGUSTA BRUTALE 675 2013

INLAAT  voor MV Agusta BRUTALE 675 2013
 
(1)  8000B5349
THROTTLE BODY (MIKUNI)
 
(2)  8000B6933
INJECTOR KIT THROTTLE BODY
 
(3)  8000B6934
WASHER AND SCREW KIT
 
(4)  8000B6935
INSIDE LINK FUEL TANK
 
(5)  8000B6936
BY-PASS SCREW KIT
 
(6)  8000B6937
CAP-SPRING KIT
 
(7)  8000B4901
GASOLINE TUBE
 
(8)  8000B6336
FUEL PIPE
 
(8)  8000B6336
FUEL PIPE
 
(9)  8L00B2688
SCREW TCEIF M6X50
 
(10)  8D00B2688
SCREW, TCEIF M6X20 RT
 
(11)  8000B7018
CONNECTOR PLATE
 
(12)  8000B5980
PLATE PRESSURE SENSOR
 
(13)  8000B3432
SENSOR, PRESSURE
 
(14)  8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
 
(15)  8F0091037
HOSE, RUBBER, AIR, 110
 
(16)  8AA091634
CLAMP, METAL, SHORT
 
(16)  8AA091634
CLAMP, METAL, SHORT
 
(25)  62ND15635
WASHER D9,7-D
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8000B5349
THROTTLE BODY (MIKUNI)
# 2
8000B6933
INJECTOR KIT THROTTLE BODY
# 3
8000B6934
WASHER AND SCREW KIT
# 4
8000B6935
INSIDE LINK FUEL TANK
# 5
8000B6936
BY-PASS SCREW KIT
# 6
8000B6937
CAP-SPRING KIT
# 7
8000B4901
GASOLINE TUBE
# 8
8000B6336
FUEL PIPE
# 9
8L00B2688
SCREW TCEIF M6X50
# 10
8D00B2688
SCREW, TCEIF M6X20 RT
# 11
8000B7018
CONNECTOR PLATE
# 12
8000B5980
PLATE PRESSURE SENSOR
# 13
8000B3432
SENSOR, PRESSURE
# 14
8D00B2681
SCREW, M6X1X16 CH8
# 15
8F0091037
HOSE, RUBBER, AIR, 110
# 16
8AA091634
CLAMP, METAL, SHORT
# 25
62ND15635
WASHER D9, 7-D
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de INLAAT van de BRUTALE 675 van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Originele onderdelen voor MV Agusta BRUTALE 675 2013
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...